LT
0
Pridėta į krepšelį
Nepavyko pridėti į krepšelį!
-
+
Viršytas galimas kiekis!
Jums trūksta € 49 iki nemokamo pristatymo
Jūsų pristatymas bus nemokamas!
DOVANOS! LEADERS VEIDO KAUKĖ PERKANT VIRŠ 30 EUR!
Nuxe: ar tik apie grožį?
Mūsų asortimentą praturtinanti NUXE į grožį investuoja jau 30 metų. Per tą laiką gimė net 40 patentų – inovatyvių grožio iššsaugojimo sprendimų. Naujausia NUXE inovacija – natūralios kilmės "Super Serum 10" jauninamasis veido serumas su Edelweiss augalų ląstelėmis. Jos pasižymi stipriomis anti-senėjimo savybėmis, kurios padeda odai ilgiau išlikti jaunai.
Džiugu pasidalinti ir tuo, kad ši kompanija yra "ne tik apie grožį". Nuxe yra atsakingas gamintojas, kuriam rūpi mūsų Žemė.

Kas yra NUXE?

Tai yra Prancūzijos dermakosmetikos prekės ženklas, sujungiantis malonumą ir farmacinį efektyvumą. Trys pagrindinės ašys, išskiriančios šį prekės ženklą yra: energija, gamtos galia ir mokslo veiksmingumas (45 patentai – FR).

Išskirtinių tekstūrų, natūralios kilmės ingredientų ir unikalių kvapiklių derinys sukuria nuostabius odos priežiūros produktus, pritaikytus net ir reikliausios odos poreikiams. Tai prisideda prie moterų gerovės ir jų grožio atskleidimo.

NUXE sukūrė platų produktų asortimentą, iš kurių daugelis pasiekė kultinį statusą: „Huile Prodigieuse®“ sausasis odos priežiūros aliejus veidui, kūnui ir plaukams, ypatingas maitinamasis lūpų balzamas iš „Rêve de Miel®“ linijos ir „Nuxellence®” linija.

 

NUXE įsipareigojimai jums

• Visi produktai pagaminti Prancūzijoje – nuo formulės iki gamybos.

• Sistemingas in vitro ir in vivo dermatologinis testavimas.

• Augalinės kilmės veikliosios medžiagos iš kontroliuojamų geografinių regionų.

• Bandymai nėra atliemai su gyvūnais.

• Lengvai biologiškai skaidomi produktai.

 

NUXE indėlis į gerovę

• Parama bičių apsaugos veiklai, susitarus su bendrove „Un Toit pour les abeilles“ (Bičių stogas), remiant avilius Vogėzų regione, Prancūzijoje.

• „1001 šaltinis“ – geriamojo vandens gamybos įrenginio, atsižvelgiant į aplinką Kambodžoje, projekto finansavimas.

 

Atraskite NUXE produktus!

https://skinjoy.lt/?post_type=product&s=nuxe