LT
EN
0
Pridėta į krepšelį
Nepavyko pridėti į krepšelį!
-
+
Viršytas galimas kiekis!
Jums trūksta € 49 iki nemokamo pristatymo
Jūsų pristatymas bus nemokamas!
DOVANOS! LEADERS VEIDO KAUKĖ PERKANT VIRŠ 30 EUR!
Nutrikosmetika: kas tai?
Kremai, kaukės, serumai, makiažo priemonės… Visa ši kosmetika mums puikiai pažįstama – jų sėkmingai daugėja mūsų vonios spintelėse. Visgi per pastaruosius keletą metų buvo sukurta naujos kartos, sėkmingai rinkoje įsitvirtinusių grožio priemonių. Tai – taip vadinama nutrikosmetika. Bet ką tai reiškia?

Iš kur kilo žodis „nutrikosmetika“?
Tai naujos kartos kosmetikos priemonės, iš vidaus tobulinančios išorinį odos grožį. Jų pavadinimas sukurtas sujungiant du anglų kalbos žodžius „nutrition“ (maistas) ir „cosmetics“ (kosmetika).

 

Nutrikosmetikos veikimo principas – vartojimas per burną, o ne tepant ant odos, gauti giluminiam odos maitinimui reikalingus veikliuosius ingredientus, mineralus ir maistingąsias medžiagas. Ji taip pat gali turėti stiprinamąjį poveikį plaukams ir nagams. Kremai yra tepami tik ant odos paviršiaus. Jie neturi poveikio gilesniems odos sluoksniams, nes neprasiskverbia giliau odos paviršiaus. Būtent čia yra nutrikosmetikos veikimo sritis.

 

Kaip ir kodėl ji veikia?
Naudojant nutrikosmetiką, poveikio laukas keičiasi. Epidermis (išorinis viršutinis odos sluoksnis) nėra tinkamas „taikinys“, siekiant ilgalaikio poveikio. Pavyzdžiui, norint sulėtinti odos senėjimą, nėra didelės prasmės rūpintis epidermiu, kurio ląstelės vienaip ar kitaip pasmerktos sunykti. Poveikio priemonės turėtų būti nukreiptos į giluminius odos sluoksnius – dermą ir hipodermą, t. y. odos pagrindą.

 

Kokie pasiekiami rezultatai?
Nutrikosmetikos priemonės aprūpina dermos ir hipodermos ląsteles maistingosiomis ir veikliosiomis medžiagomis, reikalingomis tam tikrą odos funkciją palaikančioms molekulėms gaminti, taip užtikrindamos tikslinį, giluminį poveikį. Tokiu būdu aprūpinta, pavyzdžiui, kolagenu arba veikliosiomis medžiagomis, stimuliuojančiomis natūralią kolageno gamybą, oda tampa stangresnė, švelnesnė ir skaistesnė, geriau apsaugota nuo išorinių stresorių.

Kodėl produktai pateikiami skystu pavidalu ampulėse?
Skysta forma turi daugybę privalumų: preparato homogeniškumas (išskyrus suspensijų, kurias prieš vartojimą reikia suplakti, atveju), puikus biologinis prieinamumas (veikliosios medžiagos greitai pasisavinamos organizme, greitai pajuntamas jų poveikis), jokių problemų dėl rijimo (skirtingai nuo kapsulių ar tablečių), mažiau pagalbinių medžiagų (t. y. neutralių ingredientų, padedančių atskiesti, fiksuoti ar stabilizuoti veikliąsias medžiagas), pakankamai tikslus dozavimas (kelių dozių pakuotėmis, kuomet produktas dozuojamas, pavyzdžiui, šaukštu) arba idealiai tikslus dozavimas (kelių dozių pakuotėms su dozatoriumi arba vienos dozės ampulėms).
Ampules ir kai kuriuos buteliukus galima pasterizuoti, taip išvengiant konservantų, pavyzdžiui, „Florêve Paris“ ampulės.

 

Susipažinkite su „Florêve Paris“ nutrikosmetika!

 

(IN) DETOX natūralus maisto papildas odai valyti

https://skinjoy.lt/produktas/floreve-in-detox/

 

(IN) GLOW natūralus maisto papildas odos drėkinimui ir švytėjimui

https://skinjoy.lt/produktas/floreve-in-glow/

 

(IN) YOUTH natūralus maisto papildas odos jaunystei palaikyti

https://skinjoy.lt/produktas/floreve-in-youth/

 

(IN) YOUTH nuo plaukų slinkimo

https://skinjoy.lt/produktas/floreve-in-youth-2/

 

Ir dar išsamiau paskaitinėkite čia:

https://www.zmones.lt/naujiena/nutrikosmetika-kaip-ja-naudoti-ir-kokiu-poveikiu-ji-gali-pasigirti.35d5cc6b-1039-11ea-9fe0-aa000054c883?fbclid=IwAR0C_2RrR-BCNmBrUc9km_7Nh-MWcwHwfpPXvC3760yn5ojx9EQUYtZfq8Y