LT
EN
0
Pridėta į krepšelį
Nepavyko pridėti į krepšelį!
-
+
Viršytas galimas kiekis!
Jums trūksta € 49 iki nemokamo pristatymo
Jūsų pristatymas bus nemokamas!
DOVANOS! LEADERS VEIDO KAUKĖ PERKANT VIRŠ 30 EUR!
Keratinas: kas tai?
Metų laikų kaita, hormonų pusiausvyros stoka, stresas, tarša, kasdienis modeliavimas (šukavimas, tiesinimas, dažymas ir pan.) – tai svarbiausi plaukų slinkimui įtakos turintys veiksniai. Plaukų grožis ir sveikata rūpi tiek vyrams tiek moterims ir vis dažniau mes ieškome natūralių priemonių kaip sustiprinti plaukus. Ir kartais gali pakakti visai nežymių pokyčių, kad galėtume džiaugtis nuostabia jų išvaizda kasdien. FLORÊVE (IN) YOUTH maisto papildas su keratinu - kruopščiai plaukų priežiūrai.

Keratinas – kokia tai medžiaga?

Tai apsauginis baltymas, esantis ne tik mūsų, bet ir gyvūnų organizme. Natūralia forma jo galima rasti, pavyzdžiui, avių vilnoje, plaukuose, paukščių plunksnose, raganosių raguose ar net gyvūnų letenose.

 

Kas yra keratinas?

Keratinas sudaro 95 proc. plaukuose esančių medžiagų ir 70 proc. epidermio struktūros. Jis saugo plaukus ir odą nuo ultravioletinių spindulių ir kitų išorinių dirgiklių.

 

Taip, jo natūraliai yra mūsų organizme!

Dėl šios priežasties keratinas naudojamas daugelyje rinkoje esančių plaukų priežiūros priemonių, skirtų plaukams pamaitinti, apsaugoti, sveikesnei plaukų išvaizdai atkurti, tačiau jo galima rasti ir produktuose, kurių tikslas – sustiprinti silpnus, lūžinėjančius nagus.

 

Technologija „Florêve“

„Florêve“ geriamosios nutrikosmetikos ekspertai žengia žingsnį PIRMYN.

Jie nusprendė rasti GERIAUSIĄ keratiną, kurį organizmas galėtų lengviausiai pasisavinti ir kuris užtikrintų optimalų, ilgalaikį rezultatą.

Jie paprašė netoli Marselio įsikūrusios prancūzų aukštųjų technologijų laboratorijos pasiūlyti TINKAMIAUSIĄ sprendimą.

Pirmiausia ieškojo natūralaus keratino, kuris struktūriškai būtų panašiausias į žmogaus organizme esantį keratiną, kad jame būtų panašus amino rūgščių santykis ir žmogaus organizmas galėtų jį nesunkiai pasisavinti. Jį rado Prancūzijos Centrinio masyvo avių vilnoje!

Tuomet patentuoto fermentų proceso būdu keratino grandines suskaidė į keletą nedidelių dalelių, vadinamų peptidais, kurios lengviau prasiskverbia pro žarnyno barjerą.

Tokiu būdu kraujas peptidus išnešioja po visą organizmą, ten, kur jų labiausiai reikia, siekiant paspartinti plaukų, nagų ir odos formavimąsi bei regeneraciją.

 

Nauda

Tiriant keratiną buvo atlikti 5 klinikiniai bandymai – jų rezultatai stulbinantys!

Akivaizdu, kad jiems pavyko pasiekti net 96 proc. biologinį įsisavinimą!

Šis keratinas yra viena pagrindinių stiprinamosios priemonės nuo plaukų slinkimo FLORÊVE (IN) YOUTH natūralus maisto papildas su keratinu nuo plaukų slinkimo ir plaukų augimui skatinti , kuri padeda stabdyti plaukų slinkimą ir sustiprinti plauko struktūrą, sudedamųjų dalių.

 

Rezultatas, pavartojus mėnesį: 3,8 karto sulėtėjęs plaukų slinkimas.

Rezultatas pavartojus 3 mėnesius: 18 proc. spartesnis plaukų augimas, 95 proc. daugiau apimties, 6 kartus atsparesnė plauko struktūra!

 

Plaukams grąžinamas žvilgesys, jie tampa stipresni, be to, akivaizdžiai pagerėja nagų išvaizda – jie tampa tvirtesni, mažiau skilinėja, greičiau auga.

 

Kitos sudedamosios dalys

Bendradarbiaudami su vaistažolių specialistais kompanija siekė atrasti sinergiją su natūraliomis medžiagomis. Stiprinamoji priemonė nuo plaukų slinkimo [IN] YOUTH praturtinta šalavijų, asiūklių, bičių pikio ir grikių medaus deriniu, padedančiu stimuliuoti galvos odos gyvybinę energiją, palaikyti gyvybingumą ir kas rytą džiuginti jus išskirtiniu skoniu!

 

„Florêve“ vertybės

„Florêve“ – tai:

– daugiau kaip 90 proc. natūralios kilmės ingredientų;

– 0 proc. konservantų, 0 proc. cheminių dažiklių;

– Prancūzijoje su meile ❤ pagaminti produktai;

– moksliškai įrodytas poveikis;

– pagaminta be žiaurumo – nebandyta su gyvūnais;

– 100 proc. perdirbamos pakuotės;

– palaimos ir malonumo skonis.

* Visa kita yra vitaminų ir mineralų derinys, optimizuojantis veikliųjų medžiagų poveikį.